پربیننده ترین
کد خبر: ۴۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
مستند «جای خالی» دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۲ رأس ساعت ۱۴ در حضور علاقمندان و اهالی فرهنگ در دانشگاه شهید بهشتی تهران رونمایی خواهد شد.
به گزارش غریو به نقل از سفیرفیلم٬ دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۲ مراسم رونمایی از مستند «جای خالی»، آخرین ساخته سفیرفیلم پیرامون فرهنگ عمومی برگزار می گردد.
 
این مراسم که همزمان در شیراز و همدان نیز برگزار می گردد، با حضور اساتید و کارشناسان حوزه فرهنگ عمومی رأس ساعت ۱۴ در تالار ابوریحان بیرونی دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز می گردد.
 
همچنین مراسم رونمایی در شیراز و همدان، به ترتیب رأس ساعت ۱۵:۳۰ در تالار فجر دانشگاه شیراز و ر‌أس ساعت ۱۴:۳۰ در تالار شهید چمران دانشگاه بوعلی سینا برگزار می گردد.
 
درضمن شرکت برای عموم آزاد می باشد و از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه٬ ثبت نام اینترنتی اکران های دانشگاهی و مردمی این مستند در سایت سفیرفیلم آغاز می گردد.
 
کمیل سوهانی، کارگردان «جای خالی» در این مستند در مصاحبه با اساتید و کارشناسان مختلف عرصه فرهنگ، در جستجوی معنا و طرح صحیح مسئله فرهنگ عمومی بوده است. سوهانی با «جای خالی» توانست برنده فانوس بلورین بهترین اثر در بخش نقد درون گفتمانی چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: