وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۴۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۴

به گزارش غریو؛ سردار سجادیان؛ فرمانده نیروی انتظامی فارس در مراسم آغاز طرح نوروز 93 در فارس که در مجتمع انتظامی شهید فعال برگزار شد؛ گفت: مجموعه های مختلف استان دست در دست هم دادند و با اقدامات خوب و خدمات مناسب به شهروندان در سال 92 کاهشی را در تصادفات داشتیم که این آمار بر اساس گزارش پزشکی قانونی و کسانی است که در صحنه حضور داشته اند.

وی با تاکید بر اینکه تعداد تصادفات نسبت به سال گذشته کاملا کاهش یافته است؛ اظهار کرد: در سال 92 چهار در درصد در تصادفات فوتی؛ ده درصد در تصادفات جرحی و چهار درصد هم در تصادفات خسارتی کاهش داشتیم.

رئیس پلیس فارس گفت: تعداد مجروهین در تصادفات سال 92 قریب به 21266 نفر بوده که نسبت به مشابه سال قبل یازده درصد کاهش داشتیم. 501 نفر کشته در جاده های استان داشتیم که نسبت به سال قبل 85 نفر کاهش داشته است.

سجادیان با تاکید بر اینکه کسی آمار دروغ قرار نیست بدهد؛ بیان کرد: عده ای بدون در نظر گرفتن جاده های استان، تعداد خودرو ها ، مسیر استان که محل ترانزیت است و جمعیت استان فارس ، آمار تصادفات را با سایر استان ها مقایسه می کنند که این اشتباه است و مقایسه باید توام با حقایق باشد.

فرمانده انتظامی فارس در ادامه گفت: تمام واحدهای خدماتی قبل از شروع سال جدید پای کار آمده اند و این نشان از همت والای ایشان برای خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: مجموعه های مختلف نیروی انتظامی فارس آمادگی دارند که تمام واحدهای خدماتی از هواشناسی گرفته تا راهداری و سایر نهاد ها را برای ارائه خدمات بهتر به مردم یاری کنند.

سردار سجادیان با بیان اینکه شعار امسال نیروی انتظامی فارس "سلامت، امنیت و آرامش" است؛ اظهار کرد: با ایجاد قرارگاه نوروزی در دروازه قرآن آماده ارائه خدمات در حوزه های مختلف و گشت هوایی و زمینی هستیم و امیدواریم با همدلی بتوانیم بلافاصله در صحنه تصادفات حاضر و بهترین خدمت را ارائه کنیم.

رئیس پلیس فارس در پایان آشکار سازی محل های حادثه خیز را در پیشگیری از تصادفات بسیار مهم دانست و با تاکید بر اینکه نقاط حادثه خیز هرچه سریع تر باید شناسایی شوند؛ گفت: با نصب تابلو و علائم هشدار دهنده می توانیم یک یا چند انسان را از مرگ نجات دهیم و جلوی تصادفات را بگیریم.

انتهای پیام/224224

نام:
ایمیل:
* نظر: