وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۴۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰

به گزارش غریو، خلیل رضائیان معاون امور عمرانی استانداری فارس در مراسم آغاز طرح نوروز 93 در فارس که در مجتمع انتظامی شهید فعال برگزار شد؛گفت: امروز به عنوان روز بدون تصادف نامگذاری شده است

وی افزود: با بیش از 200 جلسه که در استان و شهرستان ها برگزار شده است و استفاده از تجربیات سال های گذشته ؛ آمادگی امسال برای پیشگیری از تصادفات نسبت به قبل بیشتر شده است.

معاون امور عمرانی استانداری فارس اظهار کرد: اگرچه بارندگی های امسال کمبود منابع آب را رفع نکرد اما هوای شیراز را تلطیف کرد که جاذبه های سفر به شیراز را بیشتر می کند.

رضائیان با بیان اینکه امیدواریم سال 93 در کاهش تصادفات ، موثرتر و باشتاب تر از سال 92 عمل کنیم و آمار تصادفات کاهش یابد؛ گفت:استان فارس از نظر طول راه ها استان اول کشور و در معبر عبور چندین استان است. فارس هم جاذبه های مذهبی گردشگری، هم میراثی گردشگری و هم طبیعی گردشگری دارد و اگر این آمار را کنار هم بگذاریم و درست مقایسه کنیم ؛ فارس از نظر کاهش تصادفات نه تنها اول می شود بلکه جایگاه بهتری را اشغال می کند.

این مقام مسئول بیان کرد: کمترین اتفاقی که خانواده ای را عزادار کند نباید داشته باشیم و باید جزء استان ها خوب کشور از این حیث باشیم.

معاون امور عمرانی استانداری فارس در پایان گفت: اگرچه هم نیروی انتظامی و هم ستاد خدماتی استان شروع به کار کرده اند اما این بدین معنا نیست که تعطیلات رسمی از امروز شروع شده است و امیدواریم این حرکات درجهت آمادگی بیشتر و نه اضافه شدن چند روز تعطیلات کشور تلقی شود.

انتهای پیام/224224

نام:
ایمیل:
* نظر: