وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۷۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰
مدیر کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز:
مدیر کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز گفت: دولت مردان باید بدانند که مردم ما بیش از اینکه با نشان دادن سفره رنگیشان احساس عزت کنند با نشان دادن غیرتشان احساس عزت می کنند.

به گزارش غریو، یادواره شهدای دانشجوی شهرستان استهبان به همت بسیج دانشجویی این شهرستان در آموزشکده امام حسین(ع) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد مدیر کانون  فرهنگی رهپویان وصال شیراز به بررسی ابعاد حضور نوجوانان و جوانان در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: فضایل انسانی  موجب می شود که افراد در جبهه ها با وجود حداقل های زیستی، حاضر شوند.

وی انسانیت تکوینی و تکوینی، بریدن و عدم وابستگی تکوینی را ملاک رفتار رزمندگان در جبهه برشمرد که بصورت عینی مشاهده می شد.

مدیر کانون رهپیویان وصال شیراز با بیان اینکه انسانیت فراملی بوده و دردیانت است نه درملیت اضافه کرد: امروز یمن،بحرین،سوریه و...وهرجای دیگر جهان جنگ باشد انسانیت ما اجازه خاموش نشستن را نمی دهد.

انجوی نژاد اضافه کرد: دولت مردان باید بدانند که مردم ما بیش از اینکه با نشان دادن سفره رنگیشان احساس عزت کنند با نشان دادن غیرتشان احساس عزت می کنند.
در این مراسم محمدعلی شیبانی  به جنگ های کشورهای هم جوار و علل دخالت کشورهای غربی دراین جنگ ها اشاره کرد.

تجلیل از خانواده  محترم شهیدان حسین جنگلی، محمدحسن حقانی، محمدمهدي تابعی، ابوالقاسم تقوا، خلیل سامان ومحمدرضا جوهری از دیگر برنامه های این مراسم بود.
دراین مراسم نامه ای که شهید حسن جنگلی پیش از شهادت برای خانواده نوشته بود پس از گذشت بیش از سی سال توسط یکی از همرزمان ایشان تحویل خانواده وی شد.

انتهای پیام/  224224

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: