وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۷۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
ادامه حمایت‌ها از اجتماع مخالفین مذاکره زیر شبح تهدید در شیراز/
انجوی نژاد با اعلام حمایت قاطعانه خود از جبهه مردمی دفاع از عزت ملی گفت: کار از تبیین ماجرا گذشته و دیگر لزومی به کار تبیینی در این حوزه نیست و باید به کار تبلیغی برای حضور مردم پرداخت .

حجت الاسلام انجوی نژاد در گفتگو با غریو ضمن حمایت از اجتماع مخالفین مذاکره زیر شبح تهدید گفت: اعتقاد داریم کسانی که مذاکره می کنند دلسوز مملکت اند و مذاکره کردن با امثال آمریکا و این گرگ های درنده بسیار سخت است و دعا می کنیم که موفق باشند.

مسئول کانون رهپویان وصال شیراز با اشاره به بحث مذاکرات هسته ای بیان کرد: از اول هم گفتیم که گره زدن همه مشکلات اقتصادی به مذاکرات اشتباه است و دولت اصرار دارد تا آخر این اشتباه را ادامه دهد و از نظر ما این اشتباه مذاکره را از مسیر برد برد خارج می کند. اگر مذاکره به توافق هم برسد خیلی اتفاق عجیبی نخواهد افتاد و با رسیدن به شرایط حساس مذاکرات احساس می کنیم کارهای سیاسی زشتی دارد اتفاق می افتد .مثل افزایش حامل انرژی و با فشاری که به مردم می آید این جور القا می شود که اگر به توافق نرسیم وضع از این هم بدتر می شود.

این فعال فرهنگی با یادآور شدن سخنرانی روز شنبه رئیس جمهور در جمع فرمانداران افزود: امروز اقای روحانی در سخنانی بی سابقه گفته اند که حالا رهبری هم نصیحتی می کند . این یعنی جایگاه قانون اساسی رهبری تبدیل به جایگاه نصیحت شده است و به نظر من این در بحث مذاکره می گنجد و این سخنان حسن ظن ما را زیر سوال می برد .مذاکره باید براساس قانون باشد و وظایف رهبری و تیم مذاکره کننده و مجلس و دولت طبق قانون اساسی مشخص است .

وی در پایان با اعلام حمایت قاطعانه خود از جبهه مردمی دفاع از عزت ملی گفت: کار از تبیین ماجرا گذشته و دیگر لزومی به کار تبیینی در این حوزه نیست و باید به کار تبلیغی برای حضور مردم پرداخت .

از جبهه دفاع از عزت ملی حمایت می کنم و خود را از این جبهه می دانم .
انتهای پیام/224224

نام:
ایمیل:
* نظر: