وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲
نماینده مردم آباده در مجلس خطاب به وزیر کشور:
از وزیر محترم کشور انتظار می رود فکری به حال مدیران پروازی استان فارس نمایید چرا که برخی مدیران به جای انجام وظیفه اصلی بیشتر به حاشیه پردازی می پردازند این چه دلیلی دارد؟
رحیم زارع، نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی طي نطق ميان دستور، در صحن علني مجلس اظهار داشت: به وزارت راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر می دهم با توجه به اینکه محور هواپیمایی آسمان در فارس است اجازه قانون شکنی ندهید. می بایست آشیانه در فارس ساخته شود چرا که غیر از این باعث تنش اجتماعی در استان خواهید شد و عواقب آن متوجه شما خواهد بود.

وی ادامه داد: جای تعجب است کاپیتان نصرفرد نیروی ولایتی، حزب اللهی و فرزند شهید را عزل می کنید و مدیریت استان سکوت نموده است. برای اینکه بستر را فراهم کنید و مرکز هواپیمایی آسمان را بجای دیگری منتقل کنید، هشدار می دهم از تصمیمات ناپخته و خلاف قانون جدا پرهیز کنید چرا طایفه گری و همشهری گری راه انداخته اید. مگر در استان نیروی خلاق نداریم. چرا حق دیگر استان ها را ضایع می نمائید.

زارع همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست، نسبت به تکمیل فرودگاه شمال فارس و چهار بانده شدن محورهای خرم بید به بوانات و مشهد مرغاب به سرچهان دستور ویژه صادر نماید.

زارع خطاب به رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور محترم علیرغم مصوبه شماره 187020/37192 مورخ 11/2/86 هیأت محترم دولت مبنی بر واگذاری مجتمع معادن چاه مرغی دهبید به شرکت تعاونی محلی در شهرستان خرم بید و همچنین دستور ویژه جنابعالی مبنی بر همراهی و همکاری با مردم متاسفانه کارشکنی عده ای معلوم الحال مانع از تحقق این امر شده است و همچنان مردم محروم منطقه منتظر احقاق حقوق خود و اقدام عاجل از سوی جنابعالی می باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از وزیر کشور هم خواست، در تصویب منطقه ویژه اقتصادی شمال فارس دستور ویژه صادر نماید.

وی همچنین خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: از وزیر محترم کشور انتظار می رود فکری به حال مدیران پروازی استان فارس نمایید چرا که برخی مدیران به جای انجام وظیفه اصلی بیشتر به حاشیه پردازی می پردازند این چه دلیلی دارد؟

این نماینده مجلس از مقام معظم رهبری بدلیل دستور پرداخت عیدی به مردم در این شرایط گرانی و تورم که جامعه فشار اقتصادی زیادی را تحمل می کند تقدیر و تشکر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: