وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۷۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
مسئول واحد سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز :
دانشجویان نسل های گذشته به فرامین امام خمینی ره لبیک گفتند ما نیز ما نیز به امر ولیمان لبیک خواهیم گفت.لانه های جاسوسی جدید را با علم فتح خواهیم کرد
مسئول واحد سیاسی دانشگاه آزاد شیراز در مصاحبه با پایگاه خبری تحلیلی غریو پیرامون استکبار ستیزی گفت : اقایانی که از شکستن تابوی مذاکره با آمریکا و همچنین ایجاد رابطه دوستی با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب شاد و خوشحال هستند بدانند هر چه روابطشان را با آمریکا که شیطان بزرگ است ، شیطانی که روی ابلیس و را در تاریخ سفید کرده ؛ بیشتر کنند ما قشر دانشجو پر شور تر به صحنه می آییم.

خلیلی منش گفت : لانه جاسوسی های زمانه بیشتری را ، توسط علم ، ایمان و هوشیاری تسخیر خواهیم نمود .

دانشجوی فعال دانشگاه آزاد شیراز تصریح کرد : اگر دانشجویان نسل های گذشته به فرامین امام خمینی ره لبیک گفتند ما نیز ما نیز به امر ولیمان لبیک خواهیم گفت و شعار بزرگ (مرگ بر آمریکا) را که به فرموده رهبری معظم انقلاب پشتوانه عقلایی دارد را زنده نگه خواهیم داشت .

وی افزود : خائنین داخلی هم بدانند که اگر بخواهند این سیل خروشان جریان دانشجویی را منحرف کنند ، انقلاب سومی را شکل میدهیم و کشور را از حیث وجودشان پاک خواهیم کرد .

مسئول واحد سیاسی دانشگاه آزاد در پایان گفت: ما در 13 آبان 94 بار دیگر با طنین انداز کردن ذکر مرگ بر آمریکا در دانشگاه ها و شهر های کشورمان به دولتمران ثابت کردیم که که همچنان خواهان مبارزه با آمریکا و استکبار هستیم .

انتهای خبر/ 224224
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: