وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌ الله آملی گفت: به منظور پیوند دانشگاهیان با انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام خمینی (ره) آماده همکاری با مرکز تازه‌تاسیس فرهنگی دانشگاهی امام خمینی و انقلاب اسلامی هستیم.
به گزارش غریو  فاضل لاریجانی صبح امروز در جمع اعضای هیئت رئیسه این واحد دانشگاهی با اعلام اینکه بخشنامه‌ای از سوی فرهاد دانشجو مبنی بر راه‌اندازی مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی و انقلاب اسلامی صادر شده است، تصریح کرد: تبیین اندیشه‌های امام خمینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی یکی از وظایف مهم فرهنگی دانشگاه‌ها است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی با بیان اینکه شجره دانشگاه  آزاد اسلامی با تایید و موافقت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تاسیس و راه‌اندازی شده است، ابراز داشت: ایجاد چنین مرکزی در فضای دانشگاه که تشکیلاتی پژوهشی، آموزشی و فرهنگی است ضروری به نظر می‌رسید که با تدبیر ریاست دانشگاه تاسیس شد.

وی با اشاره به اینکه براساس سند چشم‌انداز بیست ساله نظام بر ضرورت پیوند مستمر دانشجویان و دانشگاهیان با انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل تاکید شده است، گفت: دانشگاه‌ها به ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای ایفای این رسالت مهم می‌بایست تلاش مضاعف و موثری انجام دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر: