وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
محمد رحیمی فعال رسانه ای طی یادداشتی :
دانشجو محمد رحیمی فعال رسانه ای در پی حادثه ریلی سمنان و حوادث اخیر طی یادداشتی از سکوت حاکم گلایه و خواستار رسیدگی مسئولین امر شد.
پایگاه خبری تحلیلی دانشجویان فارس/ دانشجو محمد رحیمی در پی حادثه ریلی سمنان و حوادث اخیر طی یادداشتی از سکوت حاکم گلایه و خواستار رسیدگی مسئولین شد ،

متن این یادداشت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تفاوت دیدگاه و عملکرد نمایندگان مجلس نسبت به  لغو سخنرانی ها و ارزشی قائل نشدن برای سانحه روز جمعه که منجر به عزادار کردن بیش از 40 خانواده ایرانی شد در ذهن تمامی مردم ایران خواهد ماند.

لغو سخنرانی هایی که در این مدت اخیر بی شمار بودند ولی چون این سخنرانی از جناحثی خاص بود با همهمه ای عجیب و تعجب برانگیز همراه شد.

ظاهراً عده ای از نمایندگان مجلس رسالت خود را فراموش کرده اند و دچار حزب بازی و باندبازی شده اند و برای لغو یک سخنرانی، فرماندار مشهد توسط فشارهای همین نمایندگان و نامه آقای حقوقدان عزل می شود ولی برای مباحثی چون فیش های نجومی، عزادار شدن بیش از 40 خانواده ایرانی در روز جمعه وغیره هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.

بی تدبیری های دولت تدبیر و امید با وجود اینکه بر روی ریل قطار حرکت می کند و پیشرفت چشم گیری دارد این بار جان بیش از 40 نفر را گرفت.

چگونه می توانند برای لغو یک سخنرانی فرماندار مشهد را عزل کنند ولی برای حادثه روز جمعه، مدیران متخلف که حقوق های نجومی دریافت می کنند و امثال این ها سکوت که می کنند هیچ حمایت هم می کنند، آری این تفاوت دیدگاه ها در ذهن مردم ایران می ماند.

رهبر معظم انقلاب بیش از سه سال است بر روی اقتصاد مقاومتی تاکید می کنند ولی همین نمایندگان و دولت مردان هیچ گونه حرکتی برای اجرای این مهم  نمی کنند و مدام از مذاکرات بیهوده صحبت می کنند، مشکل ما ارتباط با آمریکا نیست ولی عده ای که نان این انقلاب را می خورند در حال خیانت هستند، همان کسانی که با لباس اسلام در حال ضربه زدن به انقلاب اند.


انتهای پیام / 224224مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: