وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۶۷۳
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
جشنواره دانشجویی «ایران قیامت شد» در سه بخش مجازی، مکتوب و چندرسانه‌ای از نهم دی‌ماه آغاز به کار می‌کند و مهلت ارسال آثار نیز از 9 دی ماه تا 12 بهمن ماه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غریو، فراخوان جشنواره دانشجویی «ایران قیامت شد» به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی آغاز شد.

جشنواره دانشجویی «ایران قیامت شد» در سه بخش مجازی، مکتوب و چندرسانه ای برگزار می شود که توسط «خبرنامه دانشجویان ایران» از نهم دی ماه آغاز به کار می‌کند.

نقش مردم در ناکامی فتنه و حماسه 9 دی، نقش فتنه در مشکلات اقتصادی کشور، نقش دانشگاه و جریان های دانشجویی در مقابله با فتنه، نقش عوامل خارجی در فتنه، نقش خواص در فتن و ضرورت زنده نگه داشتن حماسه 9 دی موضوعات این جشنواره با محوریت «نهم دی ماه» و «فتنه 88» خواهد بود.

دانشجویان می‌توانند آثار خود را در هر سه بخش ارائه شده در قالب‌های ذیل با توجه به  روش‌های ارسال آثار به این پایگاه خبری ارسال کنند.

قالب بخش های جشنواره در بخش فضای مجازی شاملبهترین هشتگ(#)، بهترین پست در توئیتر، بهترین پیام تلگرامی، بهترین پیام اینستاگرامی و پیام دانشجویی به سران فتنه (اگر امکان گفتگوی رو در رو با سران فتنه را می‌یافتید و یا پیامتان برای آنها خوانده می شد چه می گفتید؟) می‌شود.

همچنین در بخش مکتوب این فراخوان شامل پاسخ به سوالات از منابع معرفی شده، نشریات دانشجویی، مقالات و یا یادداشت‌های دانشجویی، کاریکاتور، طنز، شعر و متن ادبی خواهد بود 

در بخش چند رسانه‌ای این فراخوان نیز تصاویر منتخب از مراسم 9 دی در دانشگاه‌ها (مربوط به سال جاری و یا سال های گذشته که توسط شرکت کننده گرفته شده باشد.) و پوسترهای طراحی شده با موضوع 9 دی (مربوط به سال جاری و یا سال های گذشته)، عکس نوشت تصویری از محتوای تولید شده در برد تشکل‌های دانشجویی و کلیپ ویدئویی است.

گفتنی است در بخش مجازی علاقه‌مندان آثار خود را در به صورت «اسکرین شات» یا به صورت «فوروارد» شده به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

همچنین در بخش مکتوب نیز دانشجویان و یا تشکل های دانشجویی می‌بایست نشریات، مقالات، یادداشت و متن ادبی خود را به صورت PDF و WORD ارسال نمایند. در بخش چند رسانه‌ای  نیز علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در قالب JPEG و  MP4  و با حجم زیر 100MB ارسال کنند.

در این جشنواره نحوه ارسال آثار به دو روش پیش بینی شده است که طبق آن ارسال به ادمین کانال تلگرامی @iusnews با ذکر  نام، نام خانوادگی، شماره تماس، نام دانشگاه و تعیین بخش مورد نظر(مجازی، مکتوب، مالتی مدیا) و ارسال به میل info@iusnews.ir  با ذکر  نام، نام خانوادگی، شماره تماس، نام دانشگاه و تعیین بخش مورد نظر (مجازی، مکتوب، مالتی مدیا) در نظر گرفته شده است.


انتهای خبر/ 224224

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: