وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان فسا طی بیا نیه ای :
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان فسا به مناسبت نهم دی ماه طی بیانیه ای ضمن مرور و گرامیداشت حماسه 9دی آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب، نظام و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غریو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان فسا به مناسبت نهم دی ماه طی بیانیه ای ضمن مرور و گرامیداشت حماسه 9دی آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب، نظام و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام کرد.


متن این بیانیه بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

«شما دیدید فتنه‌ای به وجود آمد، کارهایی شد، تلاش‌هایی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت‌های غربی دفاع کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت‌طلب‌ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست و دوم بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد. ایران امروز، جوان امروز، تحصیلکرده امروز، ایرانیان امروز، آنچنان وضعیتی دارند که هر توطئه‌ای را دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی زمینه‌چینی کند به توفیق الهی توطئه را خنثی می‌کنند. منتها توجه داشته باشید؛ باید تقوا پیشه کنیم»

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی (۱۴/۰۳/۱۳۸۹

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی حماسه نهم دی ماه سال 1388، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ولایتمدار ایران به حساب می آید.

۹ دی تجلی قدرت خدا ، روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، ارزشهای نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

نهم دی ماه سال 1388 نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند. یوم الله ماندگاری که در آن، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، با خلق حماسه ای عظیم دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخته و قلب امام زمان(عج) و نایب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را شاد نمود.

و یقیناً نهم دی یکی از الطاف خفیه خداوند متعال به ملت حق مدار و ولایت دوست ایران اسلامی است که با انسجام ملی، مردم سالاری دینی را با هدایت پیر و مرادشان در کشور حاکم کرده‌اند و در گسترش عدالت با تأسی به مقتدایشان حضور آگاهانه دارند و در مقابله با هر گونه تعرض، مردانه در صحنه حضور داشته و همانگونه که با صلابت و مقاومت در هشت سال دفاع مقدس ایستادند و با تقدیم هزاران شهید پاسخی دندان شکن به دشمن دادند، امروز نیز با ایمان و پایبندی به ارزش های اسلامی تا پای جان از سرزمینشان دفاع خواهند کرد.

نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان و خروش ملت ایران در دفاع از آل الله در برابر اهانتها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. در این روز مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و به این جمله حضرت امام(ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد» معتقد و در عمل به آن پایبند هستند.

افسران جنگ نرم در سنگر بسیج دانشجویی نیز ضمن تعظیم به مقام شامخ شهیدان، جانبازان ایثارگران عرصه های مختلف ایران اسلامی و گرامیداشت این حماسه به یادماندنی، همراه با تمامی آحاد امت اسلامی، آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می نمایند و معتقدند به فضل الهی و با بصیرت و ولایت مداری ملت ایران، اجازه تکرار چنین تجربه تلخی را نخواهد داد و همچنین ایستادگی در مقابل پروژه نفوذ که مورد تاکید مقام عظمای ولایت است را سرلوحه کار خود دارند و این بیانیه را با خون غیرت خود امضا نموده اند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان فسا

8 دی ماه 1395

انتهای خبر / 224224

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: