وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
دانشجوی ارشد ارتباطات در گفتگو با غریو:
قاسم محمدی دانشجوی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی گفت : روز 9دی تبلور اراده ی خداوند و نتیجه ی اعتماد مردم به نظام اسلامی است.
قاسم محمدی دانشجوی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی در مصاحبه با پایگاه خبری تحلیلی غریو پیرامون حماسه 9 دی گفت : این روز تبلور اراده ی خداوند و نتیجه ی اعتماد مردم به نظام اسلامی است.

وی در ادامه افزود: خداوند به مادر حضرت موسی وعده داد و قلبش را مطمئن کرد و او را به فرزندش رساند. امروز هم خداوند وعده خود به شهدا و امام شهدا را عملی کرد تا به خیلی ها بفهماند استقلال و آزادی را مدیون خون چه کسانی هستیم و قطعا فردا این فرزند را به صاحبش باز میگرداند.

مسئول اسبق پایگاه خبری تحلیلی غریو پیرامون حضور مردم در صحنه افزود: چند سال پیش یکی از نمایندگان مجلس اعلام کرد که در روز 9 دی برخی در مجلس از شعار علیه فتنه جلوگیری میکردند اما در همان زمان مردم در خیابان ها از نظام اسلامی حمایت میکردند.

محمدی در ادامه اظهار داشت : قطعا باید بگوئیم مردم همچون خواص عمل کردند. وقتی مردم خواص طرفدار حق شوند قطعا آن روز؛ یوم الله است.

دانشجوی اسبق دانشگاه شیراز افزود:  خداوند در قرآن میفرماید قطعاً ما هستیم که الفت را در دل شما قرار دادیم. خداوند به برکت حضور مقام معظم رهبری ما را از خطر داعشیان داخلی نجات داد.

وی افزود: هر کس در زمان رای گیری به هر نتیجه ای رسید ماجور است اما پس از آن باید به قانون تمکین کند که فتنه گران تمکین نکردند.

محمدی با اشاره به سکوت خواص گفت: برخی در سایه نظام اسلامی زندگی میکنند و اعتبار خود را از مردم و نظام گرفتند اما متاسفانه هرگاه قطار انقلاب به پیج خود میرسد آنها ظرفیت خروج خود را از قطار انقلاب نشان میدهند.
وی افزود: جمهوری اسلامی کسی را از قطار خود خارج نمی کند مگر آنکه خطوط انقلاب را رد کند.

وی در پایان با اشاره به گناه بزرگ سران فتنه افزود: سران فتنه باید به قانون تمکین میکردند. آنها هم مثل تمامی مردم در قبال قانون یکسانند اما میخواستند خود را فرا قانونی بدانند.انتهای خبر / 224224
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: