وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۴
دانشجویان بسیجی کازرون
بسیج دانشجویی کازرون در خصوص تغییرات مدیریتی دانشگاه های این شهرستان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش غریو، متن بیانیه بسیج دانشجویی کازرون در خصوص تغییرات مدیریتی دانشگاه های این شهرستان به شرح ذیل است:

 

                                                        هو العلیم

حضرت امام دانشگاه را مبدأ تحولات کشور می دانستند و رهبری دانشجو و دانشگاهی را قشر برگزيده ی جامعه‏. پس هم دانشگاه شایسته ی توجه است و هم دانشجو شایسته ی احترام. اما افسوس و صدافسوس که امروز عده ای بر آن شده اند تا ماجراجویی های سیاسی خود را در دانشگاه ها دنبال کنند و ثمره ی این ماجراجویی ها چیزی نیست جز ضربه دیدن محیط های علمی کازرون.

امروز که کازرون در حال تبدیل به یک شهر دانشگاهی و علمی است و 9دانشگاه این شهر در حال طی نمودن مسیر رشد و شکوفایی اند، بایستی همه کمر همت به یاری دانشگاه ها ببندند، اما افسوس و صد افسوس که هر روز شاهد بی مهری ها و اجحاف های بسیار در حق این محیط های مقدسیم.

ای کاش مسئولین تصمیم گیرنده به این باور می رسیدند که هیچ کس بهتر از خود اساتید و دانشجویان و تشکل های هر دانشگاه نمی تواند گزینه های مطلوب برای آن دانشگاه را تشخیص دهد و واقعا جای این پرسش باقی است که چرا همه حق نظر دارند الا این گروه صاحب حق.

آری در روزگاری که گویا شایسته سالاری در انتخاب های مسئولین فراموش شده، شاهدیم آنجا که دانشجو و استاد و کارمند، همه و همه وجود شخصی را مضر می دانند، می ماند؛ ولی...

از این رو ما دانشجویان دانشگاه های کازرون بدین وسیله مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد مسئولین شهرستان در رابطه با وضعیت دانشگاه ها اعلام داشته و با دعوت همه به تقوای الهی خواستار آن هستیم که ملاک انتخاب و انتصاب رؤسای دانشگاه ها تعهد و تخصص و پایبند به آرمان های انقلاب باشد که در غیر این صورت ثمره ی آن تباهی دانشگاه ها و ضربه به دانشجویان است.

آری دانشگاه محیط مقدسی بوده، هست و خواهد بود. این را گفتیم تا آنان که نمی دانند بدانند. بدانند دانشگاه را نمی توان بازیچه امیال سیاسی قرار داد.

 

                          شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون

 

نام:
ایمیل:
* نظر: