وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳
سریال اجرای برنامه های فرهنگی توسط معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز اینبار به قسمت اردوی مختلط رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غریو، سریال اجرای برنامه های فرهنگی توسط معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز اینبار به قسمت اردوی مختلط رسیده است.

یکی از دانشجویان دانشگاه در مصاحبه با غریو با اشاره به تاکیدات چندباره ی رهبر معظم انقلاب در مخالفت با برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی و با وجود ابلاغ آیین نامه ی جدید اردوهای دانشجویی توسط وزارت علوم گفت: از سوی دانشجویان شاهد برگزاری جشن مختلط تعدادی از دانشجویان در مکانی خارج از دانشگاه و با مجوز و ارائه ی امکانات توسط معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه بودیم .

وی ادامه داد: این اردو در حالی با مجوز و حمایت شخص معاون فرهنگی دانشجویی صورت می پذیرد که بر خلاف آیین نامه ی جدید اردویی تمامی اردوها و سفرهای دانشجویی که قرار است از مجوز و امکانات دانشگاه بهره مند شوند ، باید در شورای فرهنگی دانشگاه تصویب شوند ولی این برنامه بدون طرح و اطلاع شورا و به صورت خودسرانه برگزار شده است.

این دانشجو با اشاره به تخلفات قبلی افزود: این اولین بار نیست که شاهد بی قانونی و توهین به شانیت شورای فرهنگی توسط مسئول مجموعه ی فرهنگی دانشگاه هستیم . موارد عدیده ای از این موارد را می توان در برگزاری جشن های مغایر قانون و شئون اخلاقی ، اردوهای بدون مجوز و اقداماتی بر خلاف آیین نامه های ابلاغی وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی شاهد بود

وی در پاین گفت: این قانون شکنی ها و اقدامات خلاف شئون ، موجب اعتراض گسترده اعضای شورای فرهنگی ، تشکل های دانشجویی و دانشجویان دانشگاه شده است.
برگزاری اردوی مختلط با مجوز رسمی از دانشگاه صنعتی شیراز

انتهای خبر / 224224
نام:
ایمیل:
* نظر: