وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون:
محمدهادی صحرابان: عده ای با برگزاری چنین مراسمی قصد دارندشیراز را تبدیل به سرزمین آندلس کنند که این آزرو هم قطعا به برکت اینکه شیراز جایگاه سومین حرم اهل بیت و مردم انقلابی،مومن و علمای بصیر استان فارس است، به گور خواهند برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غریو، محمدهادی صحرابان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون در خصوص حواشی به وجود آمده در افتتاحیه پایتخت جوانان جهان اسلامدر شیراز بیان داشت: در ایامی که مصادف با سرگونی رژیم پهلوی کشور قرار داریم و از طرفی نیز در شیراز که جایگاه سومین حرم بیت است، این سئوال وجود دارد که چرا باید جشنی برگزار شود که الهام گرفته از جشن های۲۵۰۰ در زمان رژیم شاهنشاهی است؟!

وی افزود: عده ای با برگزاری چنین مراسمی قصد دارند شیراز را تبدیل به سرزمین آندلس کنند که این آزرو هم قطعا به برکت اینکه شیراز جایگاه سومین حرم اهل بیت و مردم انقلابی، مومن و علمای بصیراستان فارس است، به گور خواهند برد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون تصریح کرد:این اندیشه لیبرالی که برخی ازمسئولان استان دارند، قطعا برای پیشرفت معنوی مسمومی و خطرناک است و باید حذف شوند و از دولتی هم که نام خودش را دولت تدبیر و امید گذاشته انتظار داریم اجازه ندهد چنین برنامه ها و حاشیه هایی در شهرها برگزار شود و با عوامل آن برخورد کنند.
انتهای خبر/ 224224

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: