وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۸۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
توسط گروه جهادی شهید ابوالحسنی کازرون صورت گرفت؛
گروه جهادی شهید نعمت اله ابوالحسنی دانشگاه علوم پزشکی کازرون طی یک اردوی یک روزه در منطقه عشایرنشین چاه شیرین به فعالیت های جهادی پرداختند.

امیر سیاحی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کازرون در مصاحبه با غریو با تاکید بر فعالیت های محرومیت زدایی گفت: نزدیک به 20نفر از دانشجویان رشته دامپزشکی این دانشگاه در منطقه چاه شیرین به فعالیت پرداختند.

وی در ادامه افزود: گروه جهادی شهید نعمت الله ابوالحسنی یک گروه جهادی تخصصی است که در عرصه دامپزشکی فعالیتهای جهادی دارد و اردوی اخیر به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار گردید.

واکسیناسیون 400راس دام تا عمل سزارین گاو

سیاحی با تاکید بر تخصصی بودن گروه جهادی شهید ابوالحسنی، تصریح کرد: جهادگران در این منطقه اقدام به واکسیناسیون 400راس دام، 21هزارمتر مکعب سمپاشی و ضدعفونی محل نگهداری دام و طیور، معاینه کلی 6 هزار راس دام، معاینه70راس دام، جراحی سزارین گاو، 10کلاس آموزش ترویجی، شناسایی 30 راس دام، توزیع مکمل های غذایی و داروی مجانی جهت 30 راس دام بیمار شناسایی شده، انجام شد.

مسئول گروه جهادی شهید ابوالحسنی خاطرنشان کرد: در این فعالیت جهادی در کنار کارورزان و اساتید دانشگاه، 2نفر از کارشناسان امور دام عشایر، یک گروه پزشکی از اداره دامپزشکی و 2نفر از کارشناسان اداره جهاد کشاورزی شهرستان نیز حضور داشتند.

وی در پایان افزود: این فعالیت جهادی به مدت یک روز در منطقه عشایرنشین چاه شیرین انجام گردید.

مصاحبه: علی اصغر اهتمام
انتهای خبر/ 224224


نام:
ایمیل:
* نظر: