وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۹۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
حمیدرضا قطبی گفت: فیلم «قطار آن شب» نیاز به حمایت بنیاد فارابی دارد، اگر حمایت صورت گیرد به سرعت فیلم را جلوی دوربین می‌بریم و برای حضور در جشنواره کودک اصفهان آماده می‌کنیم.

به گزاش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاهیان فارس، حمیدرضا قطبی کارگردان سینما درباره تولید فیلم «قطار آن شب» که سال گذشته پروانه ساخت دریافت کرد گفت: کار کودک نیاز به حمایت نهادهای دولتی دارد که اگر این حمایت از سوی بنیاد فارابی صورت گیرد، فیلم را برای  جشنواره کودک اصفهان که در تیرماه برگزار می‌شود، آماده می‌کنیم. 

وی درباره داستان فیلم گفت: این کار اقتباسی آزاد از رمان «قطار آن شب» نوشته احمد اکبرپور است  که در خواست  حمایت از فارابی را ارایه کردیم . اگر حمایت صورت گیرد به سرعت فیلم را جلوی دوربین می‌بریم زیرا فیلمنامه آماده ساخت است. 

کارگردان فیلم «جامه‌دران» درباره ادامه ساخت فیلم در گونه اجتماعی گفت: وضعیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه اجتماعی وضعیت بسامانی نیست. با توجه به اقبال مخاطب به فیلم‌های کمدی، بخش خصوصی حمایت از سینمای اجتماعی نمی‌کند. دو فیلمنامه آماده با اقتباس از دو رمان از خانم بلقیس سلیمانی با نام‌های «خاله بازی» و «بازی آخر بانو» دارم که به دنبال تامین سرمایه برای ساخت این فیلم ‌ها هستم.انتهای خبر/

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: