وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۹۰۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
حجت‌الاسلام محمدیان در نشست مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: حفظ روحیه انقلابی گری در مردم و مسئولان، مهمترین دغدغه رهبری است و بنا بر تاکیدات معظم‌له به نظر می‌رسد جریانی در جامعه وجود دارد که یکی از مشکلات کشور را روحیه انقلابی می‌داند.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاهیان فارس، نشست سراسری مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور روز گذشته کار خود را آغاز کرد.

بنابراین گزارش در این نشست مسئولان نهاد رهبری حدود 200 دفتر از دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند و حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها سخنران افتتاحیه این نشست بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این نشست با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ روحیه انقلابی گری در مردم و مسئولان، بیان کرد: این موضوع مهمترین دغدغه ایشان است و بنا بر تاکیدات معظم له در این خصوص به نظر می‌رسد جریانی در جامعه وجود دارد که یکی از مشکلات کشور را روحیه انقلابی می‌داند و مقام معظم رهبری این امر را خطری برای نظام می‌دانند.

حجت‌الاسلام محمدیان با بیان اینکه انقلابی‌گری یک اصل بنیادین است و یک رفتار جزئی تلقی نمی‌شود، تاکید کرد: نگرانی رهبر انقلاب در این خصوص به جا است و ما شاهد مرگ انقلاب‌ها در صوت غفلت از اصول و بنیان‌هایشان هستیم.

گفتنی است مسئولان دفاترنهاد رهبری در دانشگاه‌های وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه فرهنگیان از حاضران در این نشست هستند

لازم به ذکر است این نشست به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار خواهد شد و در آن مسئولان دفاتر نهاد رهبری به بررسی وضعیت سال جاری دانشگاه‌ها خواهند پرداخت.

منبع فارس


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: