وليمه خوردن و داوري درست کردن، با هم جمع نمي شوندامام علی(ع)      
به‌روز شده در: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
پربیننده ترین
کد خبر: ۹۰۹۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم:
کامفیروزی، نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم گفت: مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس 4 اردیبهشت در نشستی به پرسش‌های نمایندگان نشریات دانشجویی پاسخ خواهند داد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاهیان فارس، محمدعلی کامفیروزی نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم  گفت: دوشنبه چهارم اردیبهشت، مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس در نشستی با نشریات دانشجویی به پرسش‌های آنها پاسخ می‌دهند.

وی افزود: این برنامه با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم در قالب دو نشست صبح و عصر برگزار می‌شود که برای نشست صبح معاونان فرهنگی وزارت علوم و بهداشت به سوالات نشریات دانشجویی پاسخ خواهند داد.

کامفیروزی تاکید کرد: همچنین از معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای شرکت در این نشست و پاسخ به سوالات نشریات دانشجویی دعوت شده است.

وی تاکید کرد: در نشست عصر نیز محمدمهدی زاهدی، محمود صادقی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی و الیاس حضرتی (نمایندگان مجلس شورای اسلامی) پاسخگوی سوالات دست اندرکاران نشریات دانشجویی خواهند بود.

نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم، توجه به نقش مهم و اثرگذار نشریات دانشجویی در اطلاع رسانی و تحلیل مسائل کشور در دانشگاه‌ها، لزوم پاسخگویی مسئولان درباره کارنامه فعالیتشان و مواجهه مستقیم و پرسشگری نشریات دانشجویی از مسئولان مرتبط با حوزه آموزش عالی را از دلایل برگزاری این نشست عنوان کرد.

به گزارش غریو، حضور در این نشست برای تمامی دست اندرکاران نشریات دانشجویی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی، علوم پزشکی و دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم آزاد است و آنها می‌توانند برای ثبت نام اطلاعات خود از طرق آیدی  @stpc96 و یا شماره تماس 09304294656 و یا آدرس ایمیل studentpressconference2017@gmail.com اقدام کنند.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: